PRAKTICKÉ

PŘIHLÁŠKA

Pro závazné přihlášení na festival vyplňte formulář . Pošleme Vám poté mail s informacemi o záloze, která bude použita na organizační výdaje spojené s pořádáním festivalu a doprovodným programem. Kapacita festivalu na Sklenářce je omezená na 80 osob (včetně dětí).

UBYTOVÁNÍ

je zajištěno v pokojích v hlavní budově vily, v chatkách nebo ve stanech, ve vlastním spacáku. Pro zájemce možnost zapůjčit peřinu s ložním prádlem za 100 Kč/pobyt.

Ceny: vila/chatka … 200 Kč/noc, stan 150 Kč/noc, děti od 4 do 12 let za 50%

STRAVOVÁNÍ

zajištěna plná nebo polo vegetariánská penze z kvalitních, přednostně bio, lokálních a sezónních surovin.

Ceny: plná penze 300 Kč, polo penze 200 Kč, děti od 4 do 12 let za 50%

FINANCE

Ubytování a strava se platí při příjezdu na místě, podle počtu osob a dnů.

Příspěvek na organizaci festivalu činí 150 Kč/den/dospělá osoba. Záloha 500 Kč je určena pro prostory, organizaci a doprovodný program: Soběkino, ranní puja, večerní ohně a koncert.  V  případě, že na festivalu strávíte méně než 3 dny, odpovídající přebývající částka Vám bude při příjezdu vrácena. V případě, že přijedete na celý týden, doplatíte při příjezdu ještě 250 Kč. Pro ty z Vás, kteří se zúčastníte celý týden, je v příspěvku sleva na 750 Kč.

Jako uvítací a soběstačně praktický dárek od nás dostanete lžičkovidličku SPORK.

Workshopy se platí před začátkem přímo lektorovi – výše příspěvku viz info v podrobném  programu.

FESTIVAL S DĚTMI

děti na festivalu vítáme, ale náplň workshopů bude určena primárně dospělým. V časech workshopů bude v provozu dětský koutek s programem pro děti – pokud máte o dětský koutek zájem, uveďte v přihlášce počet a věk dětí. Dětský koutek bude pro děti od 4 let za 50 Kč na hodinu. Mladší děti po individuální domluvě s chůvou.

FESTIVAL SE ZVÍŘATY

Své miláčky si prosíme dejte na vodítko a hlídejte si je, k ohleduplnosti dalších žijících zvířatech na Sklenářce.

KUDY K NÁM

Adresa: Sklenářka 458, 517 41 Kostelec nad Orlicí

GPS souřadnice: S 50°10´80.60, V 16°17´03.22

Z hlavní silnice č. 11 (Hradec Králové-Ostrava) odbočte v Kostelci nad Orlicí směrem na Choceň. Minete vlakové nádraží a pokračujte směrem na Borohrádek. Na konci obce odbočte doprava směrem na Zdelov a asi po 500m, kde silnice zatáčí prudce doprava, odbočte doleva na zpevněnou lesní cestu označenou cedulí Sklenářka. Tato cesta Vás asi po kilometru dovede až k nám.

Vlakem i autobusem lze pohodlně dojet do Kostelce nad Orlicí, odkud je to na Sklenářku asi 3km. Pokud byste uvítali odvoz z Kostelce, dejte nám vědět alespoň den předem, za mírný poplatek Vás vyzvedneme.

Odkaz na mapu zde