PRAKTICKÉ

PŘIHLÁŠKA

PŘIHLÁŠKA

Přihlašovat se je možné do pondělí 23.6. 2021. Poté přijeďte a přihlásit se můžete na místě. Kdyby se naplnila kapacita prostoru, dáme včas vědět.

 

UBYTOVÁNÍ

je zajištěno v pokojích v hlavní budově vily, v chatkách nebo ve stanech, ve vlastním spacáku. Pro zájemce možnost zapůjčit peřinu s ložním prádlem za 100 Kč/pobyt.

Ceny: vila/chatka … 250 Kč/noc, stan 150 Kč/noc, děti od 4 do 12 let za 50%

RECEPCE – otevírací doba 

  • 8 – 10h
  • 13 – 15h
  • 18 – 20h

V případě, že něco potřebujeme mimo tyto časy, kontaktujte Petru: +420 777 148 433. Člověka ve službě poznáte podle zeleného šátku.

 

STRAVOVÁNÍ

zajištěna plná nebo polo vegetariánská penze z kvalitních, přednostně bio, lokálních a sezónních surovin.

Ceny: plná penze 300 Kč, polo penze 200 Kč, děti od 4 do 12 let za 50%

  • snídaně 8 – 8:30 h
  • oběd 13 – 13:30 h
  • večeře 19 – 19:30 h

Prosíme, přijďte si pro jídlo včas. Přineste si vlastní misku a bambusový příbor a nádobí si po jídle umyjte u venkovního žlabu za kuchyní a nechte schnout venku.

Pokud jste právě přijeli a nebyli jste přihlášení předem, nahlaste se na recepci k polopenzi nebo plné penzi – jídlo pro vás bude připraveno od zítřejší snídaně (večeře podle situace, nemůžeme zaručit dostatek). V případě polopenze dostanete v den odjezdu místo večeře oběd.

Letos vaříme pouze plnou penzi nebo polopenzi na počet dnů objednaných v přihlášce – přiobjednat nebo zrušit jednotlivá jídla není možné. V baru bude možné zakoupit během celého dne dobrůtky a lehká jídla i mimo objednávky v kuchyni.

 

FINANCE

Ubytování, strava a příspěvek na organizaci festivalu se platí při příjezdu na místě, podle počtu osob a dnů.

Příspěvek na organizaci festivalu činí 200 Kč/den.  Je určen pro prostory, organizaci a doprovodný program: Soběkino, ranní jóga, večerní ohně a koncert. Pro ty z Vás, kteří se zúčastníte celou dobu, je v příspěvku sleva na 1000 Kč.

Jako uvítací a soběstačně praktický dárek od nás dostanete lžičkovidličku SPORK, pro předem přihlášené.

Workshopy se platí přímo lektorovi – výše příspěvku buď daná nebo dobrovolná podle svého zvážení. viz info v podrobném  programu.

 

FESTIVAL S DĚTMI

děti na festivalu vítáme, ale náplň workshopů bude určena primárně dospělým. V časech workshopů bude v provozu dětský koutek s programem pro děti – pokud máte o dětský koutek zájem, uveďte v přihlášce počet a věk dětí.

Dětský koutek bude pro děti od 5 let za 50 Kč na hodinu. Mladší děti po individuální domluvě s chůvou.

DĚTSKÝ KOUTEK PRO DĚTI OD 5 LET – V 1. PATŘE VILY

  • 10 – 13h,
  • 15 – 19h

 

FESTIVAL SE ZVÍŘATY

Své miláčky si, prosíme, dejte na vodítko a hlídejte si je, s ohleduplností dalších žijících zvířat na Sklenářce. V ideálním případě je nechte doma.

 

KUDY K NÁM

Adresa: Sklenářka 458, 517 41 Kostelec nad Orlicí

GPS souřadnice: S 50°10´80.60, V 16°17´03.22

Z hlavní silnice č. 11 (Hradec Králové-Ostrava) odbočte v Kostelci nad Orlicí směrem na Choceň. Minete vlakové nádraží a pokračujte směrem na Borohrádek. Na konci obce odbočte doprava směrem na Zdelov a asi po 500m, kde silnice zatáčí prudce doprava, odbočte doleva na zpevněnou lesní cestu označenou cedulí Sklenářka. Tato cesta Vás asi po kilometru dovede až k nám.

Vlakem i autobusem lze pohodlně dojet do Kostelce nad Orlicí, odkud je to na Sklenářku asi 3km.

Odkaz na mapu zde 

 

SPOLUJÍZDA: Pokud můžete nabídnout nebo poptáváte místo na svezení, pište sem: odkaz na FB příspěvek  Čím méně aut v lese, tím lépe.

 

 

KADIBOUDY

POKUD TO BUDE MOŽNÉ, CHOĎTE NA MALOU DO LESA (MÉNĚ TEKUTIN = MÉNĚ SMRADU 🙂

SUCHÉ WC PŘIJÍMÁ POUZE PŘÍRODNÍ MATERIÁL (PAPÍR, PILINY, HLÍNA). VLOŽKY, TAMPONY A PLÍNKY PATŘÍ DO KOŠE.

PROSÍME O UDRŽOVÁNÍ ČISTOTY – POKUD NĚCO PODĚLÁTE, TAK TO PO SOBĚ OPRAVTE. DĚKUJEME.